PADI

Potápěčská škola je zaměřena na výcvik sportovních potápěčů pod křídly největší světové organizace sdružující instruktory potápění - PADI (Professional Association of Diving Instructors, Profesionální asociace instruktorů potápění)

PADI je světově největší potápěčská tréninková organizace, a proto jsou PADI Profesionálové kulturně a etnicky nejrozmanitějšími rekreačními potápěčskými profesionály v celé potápěčské komunitě. V roce 2016 vyučuje a nabízí služby potápění více než 136.000 PADI Instruktorů, Asistent Instruktorů a Divemasterů ve více než 183 zemích a oblastech. Potápěčské materiály PADI jsou překládány do více než 24 jazyků. Po celém světě již bylo vystaveno celkem více než 20 milionů kvalifikací PADI. Kdykoliv se půjdete potápět, můžete si být jisti, že místní společnost bude unávat vaše potápěčské osvědčení - i když bude slovo "PADI" jediným slovem, které umíte říci v místním jazyce. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím