Základní potápěčský kurz (OWD)

Základní potápěčský kurz - PADI - Open Water Diver (OWD)

 

Co je PADI?

Je to největší světová organizace sdružující instruktory potápění a potápěčské profesionály, udržující si dlouhodobě nejvyšší standardy v oblasti kvality výuky a bezpečnosti potápění. PADI si udržuje prvenství nejen v počtu členů profesionálů, počtu licencovaných potápěčů všech úrovní, ale také v počtu PADI potápěčských základen po celém světě. Mimo PADI existuje ještě několik větších či menších výcvikových organizací s různou úrovní potápěčského výcviku a různými stupni skutečných či předstíraných akreditací. Ne všechny vydané potápěčské certifikace tak musí být ve světě akceptovány.  S potápěčským certifikátem PADI se vám ovšem nikdy a nikde nestane, že potápěčský průvodce uvidí váš certifikát poprvé v životě. Velkou výhodou pro každého zájemce o kurz potápění PADI je, že si může snadno ověřit, zda jeho instruktor je skutečně oprávněn k výuce potápění a vydávání potápěčských certifikací PADI. Standardy výcviku PADI neumožňují zkracování výcviku pod únosnou míru. V naší potápěčské škole nenajdete nabídku žádného víkendového "rychlokurzu". Není totiž možné se naučit potápět za dva dny! Věnujte svému budoucímu koníčku dostatek času a osvojte si všechny potřebné dovednosti. Je to nezbytné pro vaši bezpečnost a zdraví. Přijďte k nám do potápěčské školy včas a pomalu a v klidu vás zasvětíme do tajů a krás podvodního světa. Podívejte se, v čem je výhodné absolvovat potápěčský kurz ještě v Česku

Co je OWD?

Základní kurz rekreačního potápění OWD (Open Water Diver) je nejsnazší cesta k získání vstupenky do světa pod hladinou až do hloubky 18m a od věku 10let. Absolvováním kurzu PADI OWD získáte znalosti a dovednosti k bezpečnému samostatnému potápění s partnerem (buddy) a obdržíte doživotně platnou a všude ve světě uznávanou potápěčskou certifikaci PADI OWD. 

Co je Scuba Diver?

Základní kurz potápění menšího rozsahu, po jehož absolvování se můžete plnohodnotně potápět v limitu 12 m hloubky za doprovodu potápěčského profesionála. Obdržíte mezinárodní certifikát PADI Scuba Diver.

Kurz OWD obsahuje:

5 teoretických výukových modulů v rozsahu cca 8hodin (Scuba Diver 3 moduly), které navazují na studentovo samostudium

5 praktických lekcí (Scuba Diver 3 lekce) v kontrolovaných podmínkách (bazén), směřující k získání základních potápěčských dovedností

4 ponory ve volné vodě (lomy v okolí Olomouce, Senecká jezera, popř. Chorvatsko, nebo v Egyptě) - Scuba Diver 2 ponory

Výcvik v bazénu je prvním krokem k získání potápěčské certifikace:

    

    

Kurz pokračuje získáváním dovedností ve volné vodě a končí plnohodnotnými ponory:

                                                                                                                                           

    

 

Cena kurzů:

OWD 9.800,-Kč

OWD individuální 14.900,-Kč (výcvik s instruktorem samostatně, termíny teoretické výuky a volné vody podle možností studenta)

Scuba Diver 6.400,-Kč

Cena zahrnuje učební materiály (učebnice, plánovač ponorů), deník ponorů, zapůjčení výstroje, plnění lahví, vedení kurzu a nezpoplatněné ponory ve volné vodě v ČR, mezinárodní certifikát PADI, pořízení fotozáznamu tvého kurzu a členství v klubu Devil Diving Club Olomouc. 

Termíny kurzů:

Po dohodě nebo vyhlášením termínu v kalendáři akcí, 5x neděle odpoledne cca 15-19 hod (bazén Olomouc) plus ponory ve volné vodě (lze v rámci prodloužených víkendů nebo rodinné dovolené v Chorvatsku, Slovensku, Egyptě apod.). 

     

KE STAŽENÍ:

Lékařské prohlášení - potvrzení

Lékařské prohlášení - dotazník

Přihláška do kurzu

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím