O nás

Škola PotápěníOlomouc.cz a potápěčský klub DEVIL DIVING CLUB Olomouc 

navazuje na dlouholetou činnost sportovní a potápěčské organizace a cestovní agentury Sport&Relax, která vychovala celou řadu dnes aktivních sportovních potápěčů i profesionálů. Potápěčská škola sídlí v Olomouci, ale mnoho potápěčů prošlo výcvikem i v jiných českých lokalitách, např. v Prostějově nebo v Šumperku.

Potápěčská škola je zaměřena na výcvik sportovních potápěčů pod křídly největší světové organizace sdružující instruktory potápění - PADI (Professional Association of Diving Instructors, Profesionální asociace instruktorů potápění)

PADI je světově největší potápěčská tréninková organizace, a proto jsou PADI Profesionálové kulturně a etnicky nejrozmanitějšími rekreačními potápěčskými profesionály v celé potápěčské komunitě. V roce 2016 vyučuje a nabízí služby potápění více než 136.000 PADI Instruktorů, Asistent Instruktorů a Divemasterů ve více než 183 zemích a oblastech. Potápěčské materiály PADI jsou překládány do více než 24 jazyků. Po celém světě již bylo vystaveno celkem více než 20 milionů kvalifikací PADI. Kdykoliv se půjdete potápět, můžete si být jisti, že místní společnost bude unávat vaše potápěčské osvědčení - i když bude slovo "PADI" jediným slovem, které umíte říci v místním jazyce. 

 

Součástí činnosti školy je rovněž poskytování prvotních potápěčských zážitků pro širokou veřejnost formou programů DSD (Discover Scuba Diving = Objev potápění s přístrojem) nebo tzv. "Vyzkoušejte si potápění". Sportovní potápěčský klub organizuje rovněž výlety za potápěním a dobrodružné cestovatelské a potápěčské pobyty. Velmi oblíbené jsou tématické přednáškové večery za účasti předních expertů v oblasti potápění a cestování.

Za celou dobu existence potápěčské školy, tedy od roku 2004, jsme vždy dodrželi základní potápěčskou rovnici, tedy že "počet zanoření se rovná počtu vynoření" a díky tomu, že k výcviku i následnému potápění přistupujeme vždy s maximálním důrazem na bezpečnost, jsme NIKDY nemuseli řešit žádnou potápěčskou nehodu!!

Jsme naprosto transparentní a dodržujeme veškeré odborné i etické aspekty výcviku studentů potápěčů, k čemuž patří zejména profesní způsobilost instruktorů. Každý zájemce o výcvik v naší potápěčské škole si může snadno ověřit profesionální statut instruktora na www.padi.com.

Ing. Radovan Kunc - PADI Open Water Scuba Instructor, member number 633880

Je sportovním instruktorem a instruktorem potápění PADI od roku 2004. Zakladatel potápěčské školy Sport&Relax. V rámci své profesionální instruktorské praxe působil mimo ČR jako hlavní instruktor dive centra Divetoo v Egyptě. Instruktorskou činnost dále vykonával v Anglii a Chorvatsku. Má za sebou přes 1200 úspěšných ponorů a stovky absolventů potápěčského výcviku.

   

                     

 

KLIENTI A ABSOLVENTI POTÁPĚČSKÝCH KURZU O NÁS ŘÍKAJÍ:

"Potápím se už dvacet let na všemožných lokalitách ve světě. Potápění s Tebou za žraloky na Azorských ostrovech byl však rozhodně můj nejlepší zážitek pod vodou. K tomu perfektní organizace. Byla to paráda. Doufám, že brzy zase někam vyrazíme...."

Mgr. Pavel Štancl, SkiMax, Olomouc

"Jestli si chcete splnit svůj sen a začít se potápět, pak na nic nečekejte a běžte do toho s Radovanem a jeho potápěčskou školou. V klidu a pohodě projdete všemi testy a celým kurzem. Stejně tak všechny další ponory a akce pod jeho vedením absolvujete beze strachu, budete bohatší o nádherné zážitky, seznámíte se se skvělými lidmi a poznáte kus fantastického světa pod vodou. Opravdu to stojí za to!!"

MUDr. Bohumila Richterová, lékařka, Šumperk

"Radovan mi vrátil něco, co jsem již považoval za minulost. Radost z potápění a radost ze života.Profesionalita při potápění, na akcích vše funguje, atmosféra, která dává lidi dohromady. Takže jak ve dne tak i večer jsem obklopen lidmi, které mám rád a vážím si jich. A s nimi můžu prožívat vše, co mám kolem potápění tak rád. Jsem spokojený. Moc."

Ing. Jan Vamberský, technik, Olomouc

" S potápěčskou školou a klubem Devil Diving Club jsem absolvoval několik potápěčských akcí u nás i v zahraničí. Vždy o nás bylo velmi dobře postaráno, vše běželo podle plánu, bezpečnost zajištěna. Skvělý poměr cena/zážitek. Prostě super. Těším se na další akce."

Ing. Petr Šrámek, SPCom s.r.o., Hradec Králové

"S přítelkyní jsme se zúčastnili několika akcí pořádaných klubem Devil Diving Club a školou potápění PotápěníOlomouc.cz. Tou poslední byl pobyt na Azorských ostrovech. Blízká setkání se žraloky, mantami a dalšími predátory oceánů, skvělá parta potápěčů i nepotápěčů, turistika po ostrovech. Organizace na jedničku. Na Azorských ostrovech se nám opravdu moc líbilo a deset dnů uteklo jako voda. Spokojeni jsme byli oba. Potápěč i nepotápěčka."

Ivan Novák, NetHouses-Dřevostavby s.r.o, Prostějov

"Chtěli bychom touto cestou poděkovat za krásné zážitky, které jsme si dovezli jak z Azorských ostrovů tak z chorvatského Pagu. Byly to vždy skvělé, dobře zorganizované akce s výbornou partou moři oddaných lidí. Jsme rádi, že jsme toho byli součástí a už teď přemýšlíme, kam s Tebou vyrazíme příště. Ještě jednou díky a "klidné moře"."

Jana a Vlastimil Vostalovi, Vostalova okna s.r.o., Třebíč

"Už jste se někdy potápěli se žraloky, mantami, plavali s delfíny a vedle velryb? Ne? Tak tento a mnoho dalších zážitků vám dokáže zajistit zkušený potápěčský instruktor Radovan Kunc se svojí cestovní agenturou. I když jeho oblíbený slogan, že "moře není zoologická zahrada" je pravdivý, téměř vždy vám dělá pod vodou společnost vše, co má předem naplánováno. A jestli to někdy neklapne, protože to příroda chtěla jinak, naleznete další kouzla, která nabízí místo, kde se právě nacházíte. Alespoň já to tak mám..."

Mgr. Richard Kozák, VIP Defense s.r.o., Olomouc

"Dovolenou 2018 jsme strávili s potápěčským instruktorem, průvodcem a velepříjemným parťákem Ing. Radovanem Kuncem na azorském ostrově Pico. Vše co bylo slíbeno, bylo do puntíku splněno. Pod vodou jsme byli s žraloky modrými, mantami, delfíny, podrbali jsme si na bříšku velikého kanice a skupina vorvaňů se 2 telaty se předváděla kousek od našeho člunu. Mimo potápění jsme cestovali po exotickém ostrově, sopkách a hospůdkách dle profesionálních instrukcí a tipů našeho vedoucího zájezdu. Velice děkujeme za nádherné nezapomenutelné zážitky a všem následovníkům s klidným svědomím doporučuji: potápění s Ráďou - ano!"

Bc. Karel a Lenka Kindermannovi, JKL mont s.r.o., Ústí nad Labem
Ing. Jan Kindermann a Lenka Provazníková, Constellium Extrusion Děčín s.r.o.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím