Potápěč záchranář (RESCUE DIVER)

 

Kurz potápěč-záchranář - PADI - Rescue Diver Kurz

 

Co je Rescue kurz?

Speciální kurz pro pokročilejší potápěče směřující k efektivnímu zvládnutí potápěčských záchranářských dovednosti a první pomoci a je vstupním předpokladem pro všechny tréninky vedoucích potápěčských úrovní.

Kurz obsahuje:

Pět teoretických lekcí rozvíjejících znalosti v oblasti sebezáchrany, zvládnutí stresu, postupů první pomoci, managementu v situaci nouze a problémů s výstrojí aplikované na rozvoj záchranářských dovedností ve volné vodě formou modelových cvičení v rozsahu 2-3 dny v ČR, SR, Chorvatsku nebo v rámci potápěčských pobytů.

Před kvalifikací musí mít student splněn kurz EFR a CPR (kurz první pomoci a kardiopulmonární resuscitace) ne starší 24 měsíců, který lze absolvovat formou jednodenního školení u Českého červeného kříže, nebo jiné oprávněné organizace.

Cena kurzu: 6.900,-Kč

Cena zahrnuje učební materiály, mezinárodní certifikát, teoretické a praktické vedení kurzu, členství v klubu Devil Diving Club Olomouc (slevy na klubové akce, nákup výstroje apod.), fotozáznam tvého kurzu. Cena nezahrnuje zapůjčení výstroje, náklady na ponory.

Termíny a podmínky:

Po dohodě, formou jednotlivých výcvikových dnů v ČR, nebo prodloužených víkendů v ČR, SR, Chorvatsku, spojených s potápěním v rámci potápěčských výjezdů a pobytů.

Zájemce musí být kvalifikován jako PADI Advanced Open Water Diver, nebo ekvivalent u jiné organizace, nebo plynule navazuje na kurz AOWD u naší potápěčské školy (v tomto případě má nárok na slevu 10%).

Mít alespoň 20 logovaných ponorů.

Věk 12 let, mladší se souhlasem zákonného zástupce.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím