Profesionální kurz (DIVEMASTER)

Profesionální kurz - PADI - Divemaster

Co je DM kurz?

Vstupní úroveň profesionálního potápěčského výcviku směřující k samostatnému vedení potápěčských aktivit a asistencím při potápěčském výcviku.

DM kurz obsahuje:

Hluboký rozvoj znalostí v oblasti fyziky a fyziologie potápění, teorie dekomprese a potápěčských tabulek, výstroje a řízení rizika. Praktická aplikace dovedností při řízení potápění, samostatné vedení teoretické části potápěčského výcviku, asistence při praktickém výcviku studentů a osobní zvládnutí všech potápěčských dovedností na vysoké úrovni. Plnění úkolů při výcviku Divemastera závisí na individuálních schopnostech a připravenosti studenta a jeho rozsah závisí na dokonalém zvládnutí požadovaných znalostí a dovedností studentem. Absolvent získá právo členství v PADI (Professional Association of Diving Instructors) jako profesionál.

Cena kurzu: 15.900,-Kč

Cena zahrnuje učební materiály, teoretické a praktické vedení kurzu, mezinárodní certifikát, členství v klubu Devil Diving Olomouc. Cena nezahrnuje náklady na ponory, půjčení výstroje.

Termíny a podmínky:

Po dohodě, formou účasti na probíhajícím výcviku potápěčů plus individuální teoretické a praktické lekce v kontrolovaných podmínkách a volné vodě v rámci potápěčských pobytů a akcí.

  • Věk 18 let
  • Uchazeč musí být kvalifikován jako PADI Rescue Diver nebo ekvivalent u jiné organizace
  • Mít alespoň 60 logovaných ponorů
  • Před kvalifikací musí být splněn kurz EFR a CPR v uplynulých 24 měsících

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím