Kurz fotografování pod vodou

Zkoušeli jste někdy popsat krásy podmořského světa člověku, který se nikdy nepotápěl? Můžete být sebevýmluvnější a přesto se vám zřejmě nepodaří vyjádřit atmosféru klidu, vlnící se oblohy a živoucích, nádherně vybarvených korálových útesů a rozmanitých živočichů, aniž byste sáhli po obrazovém doprovodu.

Jakmile získáte základní znalosti a dostatečnou zručnost, stane se z fotografování pod hladinou prakticky neléčitelná celoživotní závislost. Honba za "nejlepším" obrázkem totiž nikdy nekončí....

Obsah kurzu: Kurz fotografování pod vodou vás provede základními kapitolami od výběru fotografické techniky, ovládání fotoaparátu, potápěčských technik při focení pod hladinou, výběru kompozice, práci se světlem až po zpracování vašeho videa z potápění.

Kurzy fotografování jsou vypsány buďto samostatně, nebo jsou součástí jiné potápěčské akce, pokud je to vhodné.

Rozsah kurzu: 2 dny (min 2 ponory s fotoaparátem nebo kamerou, teoretická část - příprava, údržba, hodnocení a zpracování fotografií nebo videa).

Cena kurzu: 2.500,-Kč

Cena obsahuje: Zapůjčení digitálního fotoaparátu, vedení kurzu, technická podpora při zpracování a hodnocení obrazů.

Vstupní předpoklady: Absolvent základního kurzu potápění OWD.

  

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím