Hranická propast - známá i neznámá

Zveme všechny příznivce potápění, dobrodružství, tajuplných objevů a milovníky přírody na tradiční předvánoční setkání potápěčů a fanoušků našeho klubu. 

Tentokrát nás navštíví členové speleologické společnosti Hranický kras a přímí účastníci mnohaletého výzkumu a objevování tajemství Hranické propasti včetně rekordních zápisů nejhlubší zatopené propasti světa a nejhlubšího jeskynního ponoru v ČR. 

Věděli jste, že Hranická propast je nejstaším objeveným krasovým útvarem u nás? Že se jedná o nejhlubší zatopenou propast světa? Že v ní byly vytvořeny hloubkové rekordy v potápění? Víte proč je tak hluboká? A že stále vlastně nevíme jak? Že v ní není voda ale "minerálka"? Jak došlo k objevům jejích prostor pod hladinou? Jak to vše probíhalo a stále probíhá? Kdo jsou ti, kteří se noří do tmavého neznáma? 

Přijďte si poslechnout a popovídat přímo s těmi, kteří tam byli.......

Termín: 30.11.2019 (sobota), od 16:00 hod.

Místo: Penzion Fojtství, E.F.Buriana 91/1, Svatý Kopeček u Olomouce

Vstupné: 290,-Kč (členové klubu DDC 190,-Kč) cena zahrnuje vstup na besedu, jeden teplý nápoj (káva, čaj), lístek do tradiční potápěčské tomboly

Přihlášky: Pouze e-mailem na kunc.radovan@potapeniolomouc.cz, do textu uveďte jména přihlašovaných osob. Poté budete vyzváni k úhradě vstupného. V penzionu je možno se ubytovat v ceně cca 500,-Kč/os/noc, počet osob k ubytování včetně objednávky snídaně uveďte rovněž do přihlašovacího e-mailu.

Upozornění: Kapacita penzionu je omezená, přednost mají předem včas uhrazené objednávky, příchozí bez předchozího objednání nemusí být na besedu vpuštěni.

Program akce:

16:00 - 19:00 beseda o Hranické propasti
19:00 - 20:00 večeře z místní nabídky
20:00 - 21:00 představení klubových potápěčských akcí na rok 2020, tradiční potápěčská tombola
21:00 - ? filmy a fotografie z našich cest nejen za potápěním (doneste vše co máte a je trochu zajímavé), debaty o všem a o ničem + (ne)řízená konzumace čehokoli.......

Více zajímavostí o Hranické propasti najdete na našem webu.

Termíny

30.11.2019 (Předvánoční setkání potápěčů) Mám zájem
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím