Víkendové pobyty

Slunečná jezera Senec, lomy Leštinka, Svobodné Heřmanice, Blansko, pískovna Donbas nebo horská jezera v Rakousku

 • Potápění na blízké lokality, které s jistotou profesionálního doprovodu poznáte a užijete zase jinak
 • Můžete si zapůjčit chybějící součásti výstroje 
 • V rámci jednodenních výletů můžete plnit části další úrovně vašeho potápěčského výcviku
 • Vezměte s sebou přátele nebo rodinné příslušníky
 • Blízké lokality nebo penetrační výlety do středně vzdálených lokalit s ubytováním na 1-2 noci s možností nepotápěčských aktivit (v závislosti na typu lokality)
 • Ideální pro víkendové pobyty rodin
 • Možnost zvyšování potápěčské kvalifikace
 • Nepotápěči mohou absolvovat ponor na zkoušku
  za zvýhodněných podmínek
 • TERMÍNY POBYTU V NÍŽE UVEDENÝCH DESTINACÍCH NAJDETE V KALENDÁŘI AKCÍ NA HP

Leštinka - lom

Tradiční lokalita pro začátečníky i pokročilé u Skutče. Menší lom s čistou vodou a veškerým potápěčským zázemím i pro případ nepřízně počasí.

Ubytování chatového stylu, takže s sebou spacáky a přezůvky. Vařit lze v chatkách, nebo si zajít do restaurace na jednoduchá jídla a pivko. Večer grilujeme, promítáme filmy nebo zajdeme do sauny. Na lokalitě děláme jak programy Discover (vyzkoušení potápění), tak dokončujeme volnou vodu OWD nebo AOWD a Rescue kurzy. Cena za osobu/noc 240,-Kč, potápěcí den 100,-Kč/os.

Leštinka nikdy nezklame.

Koukněte na fotky Leštinka 2016, Leštinka 2017, Leštinka 2018

Jeseníky

Potápění v lomech na jesenicku (Rampa, Vycpálek, Vaněk) s možností využití krytého bazénu v České Vsi (pro případ nepřízně počasí nebo opakování či nácviku potápěčských dovedností) a léčebně relaxačních účinků Priesnitzových lázní Jeseník nebo Lázní Lipová. Doplňkově turistika, cyklistika (možnost exkurze do přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně), jeskyně Na pomezí a Na špičáku.

Ubytování v kompletně vybavené zděné chatě s vl. kuchyní, 5 ložnicemi a venkovním bazénem s krbem pro max.12 osob. Cena 150-300 Kč/os./noc. Možnost zajištění stravování.

Senecká jezera

Potápění v pískovně Slunečných jezer 20km severně od Bratislavy v čisté vodě s bohatým podvodním životem a pestrou nabídkou nepotápěčských aktivit jakou jen může nabídnout rekreační megacentrum nedaleko slovenské metropole. Ideální lokalita pro začátečníky i pokročilé potápěče.

Ubytování v penzionu nebo v soukromí, pokoje pro 2-4 osoby, sociální zařízení, společná kuchyňka. Možnost zajištění stravování. Cena 10-15 Eur/os/noc.

Koukněte na fotky Senec 2015Senec 2016, Senec 2017, Senec 2018

Rakousko

Horská jezera s průzračnou vodou uspokojí i ty nejnáročnější. Relativně blízké lokality v okolí masívu Dachsteinu s možností ubytování v penzionech alpského stylu. Potápění na většině míst bez omezení, místně je třeba zakoupit povolení. Sezóna prakticky celoroční. Vhodné pro potápění v suchém obleku.

Doprava vlastní, nebo po domluvě doplníme místa v autě. Ceny za ubytování cca 25-35 Eur/den vč. snídaně. 

Koukněte na fotky Attersee 2016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím