Fotogalerie: Chorvatsko - Pag 2018

Další díl tradičního předprázdninového potápěčského pobytu na ostrově Pag v severní Dalmácii.

Tradice zůstala zachována, a tak po roce se Stara Novalja na Pagu těšila na náš klubový potápěčský pobyt. S ohledem na velikost skupiny jsme tentokrát vytvořili dva termíny, aby všichni, kdo dokončovali základní kurzy OWD nebo již pokračovali v pokročilém režimu AOWD, měli dostatek prostoru a času pro svůj nový koníček. No a samozřejmě aby se dostalo i na přátele a známé, kteří si teprve první nádechy pod hladinou chtěli vyzkoušet.
První skupina si užívala parádní teploty vody na červen nevídané 25 stupňů Celsia!! Poté nás trochu propleskla bura a voda se otočila vzhůru nohama. Teplota spadla o pár stupňů, zato se vyčistila a viditelnost se zlepšila. Takže pro každého něco ;-)
Ale to hlavní!. Všichni, kdo přijeli, byli úžasní a splnili veškeré požadavky kladené na výcvik potápěčů obou úrovní, takže jsme závěrem mohli zvesela přivítat mezi nás nové potápky a členy našeho klubu. A veselo bylo, to si pište! Respektive koukněte na fotky... Anebo prostě příště pojeďte s námi!
Tak zase za rok na Pagu ahooooj!!!

Fotografie z naší akce na klubovém Facebooku

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím